Bratislava (9.A, B)

Ve středu 22. 5. 2019 se uskutečnil školní výlet žáků 9. A a 9. B třídy do Bratislavy. Přestože počasí vůbec nepřálo – celý den se nepřetržitě z oblohy valily provazce vody – neztratili žáci dobrou náladu a humor.  Zvládli celý naplánovaný  program – prohlídku Bratislavského hradu, návštěvu dětského uměleckého centra Bibiana, prošli se historickou částí města, viděli sídlo prezidentky SR a Slavín. Výlet zakončili plavbou lodí po Dunaji.

Na výletě žáky doprovázely: Mgr. Františka Dvořáková, Mgr. Irena Pelíšková, Mgr. Marie Kuchynková.