Dne 11. 11. 2019 se konala recitační soutěž, které se zúčastnili vybraní žáci z 2. stupně. Soutěž se konala v prostorách školní knihovny a žáci recitovali básně nejrůznějších autorů. Zazněly básně K. J. Erbena, J. V. Sládka, K. H. Máchy a dalších významných českých básníků. Výkony žáků byly velmi vyrovnané a porota stála před obtížným rozhodováním. V kategorii 6. až 7. ročník zvítězila Leona ze 7. B. Jako druhá se umístila Eliška z 6. C. Třetí místo obsadil Tadeáš z 6. B. V kategorii 8. až 9. ročník zvítězila Karolína z 9. B. Druhé místo získala Anička z 8. B. Na třetí pozici skončil Jakub z 9. A.
