Okrskové kolo ve florbalu – mladší žáci

  1. listopadu se vybrání žáci šestých ročníků zúčastnili okrskového kola ve florbalu. Jelikož nám chyběli sedmáci, kteří se v ten den zúčastnili jiné akce, dali jsme si pouze jeden cíl – nechat na hřišti vše a zahrát si. To jsme bezesporu splnili, pot a červené tváře toho byly jasným důkazem. Obsadili jsme páté místo a pogratulovali vítězům ze sousední ZŠ Heyrovského.