Využili jsme pozvání Slovanského gymnázia v Olomouci a se skupinou zájemců o studium na gymnáziích jsme se vydali objevovat nové. Průvodkyněmi nám byly dvě studentky prvního ročníku. Velmi ochotně odpovídaly na naše dotazy ze školního života. Ukázaly nám i ty části škly, které jsme neměli v harmonogramu.
V učebnách a laboratořích jsme se zúčastnili vyučovacích „hodin“ biologie, chemie, …. Atraktivní pro nás byla španělština, kde jsme si na závěr zazpívali 😊
Máme o čem přemýšlet, máme se proč intenzivně připravovat ….. studovat na gymnáziu chceme 😊
