Preventivní program s „D“éčkem (7.B)

Valentýnské pondělí jsme odstartovali příjemně – s lektorkami z dramacentra v Olomouci.

Tak trošku jsme si hráli, tak trošku jsme se zamysleli, tak trošku jsme diskutovali …… a dostávali jsme se do tajů našich vztahů, možností a dovedností. Učíme se, v čem jsme dobří 😊 a také sledujeme, v čem máme rezervy. Hledáme, jak s těmito získanými informacemi pracovat, tak aby nám ve třídě bylo společně fajn.

Program nás bavil a děkujeme lektorkám za přátelskou atmosféru.