Na 14. 2. si náš žákovský parlament přichystal pro žáky Valentýnskou akci. Žáci měli možnost vyznat své city kamarádům, svým milým nebo učitelům a poslat jim valentýnku.
Nemalý počet valentýnských přání jsme následně rozdali, aby mohly splnit svoji funkci – udělat radost.
Zapsala A.
