Naši prvňáčci se zúčastnili besedy s městskou policií. Tématem bylo bezpečné chování na cyklostezkách i na ulici. Policisté si s dětmi povídali o dopravním provozu, o chování a pravidlech na cyklostezkách. Také se učili poznávat základní dopravní značky. Nově nabyté vědomosti si ověřili na pracovních listech. Děti se už těší na další setkání s městskou policí.
