Na zasedání žákovského parlamentu jsme si chvíli jen tak povídali – a mezi řečí nás napadlo, že bychom mohli uspořádat výstavu obrázků z tvorby našich spolužáků 😊
Většině z nás se nápad zalíbil. Hned jsme se pustili do práce a přípravy. Navrhli jsme termín, vytvořili letáčky s informacemi do tříd. Na I. I II. Stupni se nápad líbil a obrázků se sešlo spoustu.
Následující úterý jsme instalovali výstavu na okna u šatních skříněk. Celé škole se to moc líbilo. Jsme rádi, že akce měla takový úspěch.
