17.3. 2022 se vybraní žáci prvního stupně zúčastnili okresního kola recitační soutěže v DDM na tř. 17. listopadu v Olomouci. Naši školu reprezentovala Hana R. ze 3. A v první kategorii (2. a 3. třída). Ve druhé kategorii soutěžily žákyně 4. a 5. tříd – Viktorie B. ze 4. B a Jitka F. z 5. A. Dívky předvedly skvělé výkony. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
