HURÁÁÁÁÁÁ opět sběr

Hurááá, vrátili jsme se zpět k jarnímu sběru papíru 😊

V úterý ráno i odpoledne pomáhali žáci všem účastníkům sběru papíru vážit a nosit a uklízet pěkně nabalené balíky starého papíru. Podařilo se nám společně zpracovat čtyři tuny papíru, jupíííííí 😊

Děkujeme všem, kdo přinesli zásoby i těm, kteří pomáhali s prací.

Výtěžek poputuje různou formou opět zpět k dětem a jejich aktivitám.

 

DĚKUJEME, DĚKUJEME, DĚKUJEME.