Hurááá, vrátili jsme se zpět k jarnímu sběru papíru 😊
V úterý ráno i odpoledne pomáhali žáci všem účastníkům sběru papíru vážit a nosit a uklízet pěkně nabalené balíky starého papíru. Podařilo se nám společně zpracovat čtyři tuny papíru, jupíííííí 😊
Děkujeme všem, kdo přinesli zásoby i těm, kteří pomáhali s prací.
Výtěžek poputuje různou formou opět zpět k dětem a jejich aktivitám.
DĚKUJEME, DĚKUJEME, DĚKUJEME.
