Ve středu 7. 6. se třída 9. B vydala na exkurzi do Vědecké knihovny v Olomouci. Žáci se seznámili s historií a chodem knihovny a dozvěděli se, jak se můžou stát jejími čtenáři. Někteří se do knihovny dokonce hned zapsali. Součástí exkurze byla i komentovaná prohlídka nově zrekonstruovaného Červeného kostela a výstava fotografií Jindřicha Štreita s doprovodným programem.
