V pátek 22. září se žáci 4. ročníků vypravili do nádherných prostor Arcibiskupského paláce, kde měli možnost se seznámit s výraznou osobností našich dějin – sv. Václavem. V programu s názvem Příběh sv. Václava jim byl přiblížen jeho život, a to nejen jako státníka, ale i jako světce. Během programu se měli zamýšlet nad povahovými rysy knížete, které mu umožnili stát se tak významnou osobností, ale také sami nad sebou, a to konkrétně nad vlastnostmi, které jim mohou umožnit stát se v budoucnosti výjimečnými osobnostmi.
