V pátek 29. září jsme vyrazili se žáky na minigolf k atletickému stadionu. Tohle sportovní dopoledne jsme započali v parku Flóra, kde jsme využili krásného počasí a zahráli si společně míčové hry. Při cestě na minigolf bylo na žácích patrné, že jsou velmi nabuzení a žádnou jamku nebudou chtít dát nikomu zadarmo. Na samotném hřišti se poté hrálo po čtyřčlenných skupinkách, na které čekalo celkově 18 jamek různé obtížnosti. Po dvou hodinách hry a mnohdy nervy drásajících pokusech se každé skupince podařilo pokořit všechny jamky. Za vynaloženou snahu byly děti odměněny možností nakoupit si dobroty a pití v místním baru. Celkově hodnotím celé dopoledne jako velmi zdařilé.
