DĚKUJEME za podzimní sběr papíru

vám všem, kteří jste kilo, dvě, tři …. nebooo taky deset, dvacet třicet …. nebooo dokonce sto dvěstě či třista kilogramů poctivě svázaného starého papíru přinesli během úterního odpoledne. Babí léto nám přálo a dalších pár tun nám přibylo na našem sběrovém kontě. Je to úžasná atmosféra a souhra dětí, rodičů, prarodičů. Získané finanční prostředky využijeme na podporu školních akcí, soutěží našich žáků a aktivit školního parlamentu.

Děkujeme vám za podporu a aktivní účast.