Porovnat svoje síly v atletickém čtyřboji si zašli naši žáci v úterý 3. 10. na sousední ZŠ Holečkovu. Počasí tomuto atletickému klání čtyř škol přálo, a tak naše žáky čekalo příjemné sportovní dopoledne. Vítězství jsme se sice nevybojovali, ale získali jsme soustu sportovních zkušeností a dovedností. Nejlepším reprezentantem naší školy byl David ze 7.B, který skokem 150 cm vyhrál skok vysoký a celkově se umístil na 2. místě.
Moc gratulujeme a i ostatním atletům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
