Blíží se vánoční čas, čas zdobení stromečků a rozdávání dárků. A my jsme samozřejmě nezapomněli ani na zvířata v lese. Rozhodli jsme se pokračovat v loňské tradici, tentokrát ale bez sněhové nadílky. Vydali jsme se opět na Kopeček, ale museli jsme mírně pozměnit trasu našeho putování, neboť letos nám počasí moc nepřálo. Cesta k našemu stromečku byla zablácená, tak jsme museli hledat nový vhodný strom, který bychom nazdobili dobrůtkami pro lesní zvěř. Nakonec jsme ho našli, nazdobili, zazpívali koledy, dokonce jsme i stihli podebatovat o přečtených knihách a pak nás už čekala cesta k domovu.
Procházku zimní krajinou se jsme si skvěle užili. A příští rok si to jistě rádi zopakujeme, snad již ale se sněhem.
