Čekání na Vánoce jsme se rozhodli zkrátit a zpříjemnit sportovní pohybovou aktivitou. Vydali jsme se na veřejné kluziště u Tržnice. Nasadili jsme brusle a vydali se vstříc novým dobrodružství. Pro některé z nás to byla velká výzva……poprvé jsme stáli na bruslích a zkoušeli první krůčky na ledu. Samozřejmě se to neobešlo bez pádů, ale to nás vůbec neodradilo od bruslení a zdokonalování našich dovedností. Vzájemně jsme si pomáhali, podporovali ale hlavně jsme si to SKVĚLE UŽILI.
