V rámci hudební výchovy žáci 2. A a 2. B třídy navštívili kostel sv. Mořice. Během adventu posloucháme vánoční koledy, nabíráme vánoční náladu a atmosféru. K tomu nám dopomohly i koledy, které nám pan varhaník zahrál, žáci si je zazpívali. Pan varhaník žáky seznámil i s netradičním hudebním nástrojem – varhanami. Často již vidíme betlémy, a zde jsme se právě dozvěděli o historii Vánoc a prohlédli si betlém, vystavený v tomto kostele. Děti si prohlédly a poslechly si i něco o betlémském světle. Akce se nám líbila, ale zima byla veliká.
