Poslední lednový pátek žáci 8. tříd vyrazili opět do Moravského divadla na večerní představení Pan Scrooge na motivy knihy Charlese Dickense Vánoční koleda, díky kterému si mohli znovu alespoň na chvíli navodit vánoční atmosféru. Netradiční zpracování knihy doplněné loutkami, herci na „chůdách“, miniaturními kulisami, tancem, zpěvem a mnoha životními naše osmáky zaujalo a mnohým se více líbilo než animované filmové zpracování.
A již se těší na další návštěvu Moravského divadla.
