Konec školního roku jsme se rozhodli zpříjemnit vycházkou do přírody. Vyjeli jsme na Kopeček a odtud pěšky do Velké Bystřice. Cestou nás opět stihla malá přeháňka, ale to nám nezabránilo v dalším našem putování. Počasí se nakonec umoudřilo a my jsme se mohli kochat výhledy, pozorovat rozkvetlou květenu, poznávat různé druhy rostlin, konverzovat se spolužáky a samozřejmě jsme udělali také něco pro naše zdraví, neboť jsme mnohonásobně překonali hranici 10000 kroků. V cíli nás samozřejmě čekalo malé občerstvení a pak již cesta na vlak, který nás dovezl domů.
Procházku do přírody jsme si skvěle užili a těšíme se a další společnou třídní akce.
