V sobotu 9.11. se nám po předchozím zrušeném deštivém termínu podařilo zdolat mamutí stezku v Přerově a odměnou nám bylo krásné počasí. V ranních hodinách jsme odjeli vlakem z mlhavé Olomouce, během dopoledne se v Přerově ukázalo sluníčko a doprovázelo nás až do odjezdu vlakem zpět. Mamuti a vše kolem nich byli dalším průvodcem po mamutí stezce. Plnili jsme úkoly, četli zajímavosti, užívali si podzimní přírodu a společné šlapání konečných 15 kilometrů. Objevili jsme krásné prostředí a byli jsme tak nadšení, že už teď víme, že se sem příští rok zase vrátíme!
