Turnaj mladších žáků ve florbalu

Vybraní žáci šestého a sedmého ročníku se v pondělí zúčastnili okrskového kola ve florbalu. Hostující školou byla ZŠ Stupkova. Naši žáci do turnaje vstoupili vítězně, a i přes porážku ve druhém zápasu stále drželi šanci na celkové první místo. Bohužel dlouho vyrovnaný rozhodující zápas s pozdějším vítězem turnaje se po polovině hrací doby překlopil na soupeřovu stranu a nám tak zbyla bronzová příčka. Gratulujeme vítězům ze Stupkárny.