Bruslení (6.A,B)

Ve středu 4.12. se vydali žáci 6.A a 6.B na Tržnici, kde je čekala ledová plocha na bruslení.

Někteří žáci stáli na bruslích poprvé, pomocí kamarádů a pomůcek na bruslení vše zvládli. Všichni si hodinové bruslení užili a bez úrazu se vrátili zpět do školy.

Žáci byli z bruslení nadšeni a těší se na další akce.