Ve středu 4.12. se vydali žáci 6.A a 6.B na Tržnici, kde je čekala ledová plocha na bruslení.
Někteří žáci stáli na bruslích poprvé, pomocí kamarádů a pomůcek na bruslení vše zvládli. Všichni si hodinové bruslení užili a bez úrazu se vrátili zpět do školy.
Žáci byli z bruslení nadšeni a těší se na další akce.
