Zdobení stromečku (1.A)

V pátek 13. listopadu se třída 1. A vydala do centra města, aby se zúčastnila zdobení vánočních stromečků v kostele sv. Mořice.

 Cestou se žáčci nejprve zastavili na náměstí, kde si prohlédli vyzdobené stánky a nasáli vánoční atmosféru.

Pak se přesunuli do kostela, kde je čekal stromeček, který zdobili připravenými ozdobami.

Po dokončení si společně všichni prohlédli betlém, poslechli si varhany a prošli si celý kostel.

Při zpáteční cestě bylo opět zastavení na náměstí, kde si pod vánočním stromečkem děti zazpívaly koledy. Jejich zpěv zaujal také přítomné návštěvníky stánků a byl odměněn patřičným potleskem a pochvalou.

Do školy se všichni vraceli s vánoční náladou.

Věříme, že se stromeček bude líbit.