Bowling (8.B)

V úterý 17. prosince se žáci 8.B vydali do Šantovky na bowling, kde měli možnost poměřit své síly se svými spolužáky. Po rozdělení do čtyř skupin již začala samotná hra, při které bylo vidět plné soustředění všech zúčastněných. Každý žák ze sebe vydal své maximum ve snaze dosáhnout co možná nejvyššího skóre a umístit se na první příčce. 

Po skončení bowlingu jsme si společně prošli vánoční Šantovku a odebrali se zpět do školy. Jednalo se o příjemné zpestření předvánočního týdne.

                                                                                                                              Bitner