Návštěva D-Centra „Neboj se promluvit“ (7.A)

Dne 20. února jsme se s třídou 7.A účastnili preventivního programu v D-Centru s názvem „Neboj se promluvit.“. Cílem programu bylo upozornit žáky na zátěžové situace s nebát se na ně správně reagovat. Žáci řešili úkoly přiměřené svému věku a velmi pozitivně a ochotně vyjadřovali své názory. Třída respektovala pravidla a spolupracovala s lektory. Návštěva D-Centra měla celkově pozitivní vliv na klima třídy, a ještě ve škole jsme nad některými situacemi diskutovali.

Kateřina Mašľárová