Žáci 4.B měli možnost přivítat nejmenší občánky našeho města.
Recitačním a pěveckým pásmem za doprovodu kytary zpestřili již tak slavnostní atmosféru
Vítání občánků, které proběhlo v obřadní síni olomoucké radnice.
Zapsala: B. Vrbová
Žáci 4.B měli možnost přivítat nejmenší občánky našeho města.
Recitačním a pěveckým pásmem za doprovodu kytary zpestřili již tak slavnostní atmosféru
Vítání občánků, které proběhlo v obřadní síni olomoucké radnice.
Zapsala: B. Vrbová